Nasze dzieła!

Bo każdy ma w sobie coś z artysty :)

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez contristatio » 6 mar 2012, o 20:30

Cieszę się, że się cieszysz ;) Tego mojego pomysłu nie ma co rozwlekać na nie wiadomo ile ;)
Przeczytałam moje posta z wczoraj i się za głowę złapałam aż, jak ja to napisałam :D

Akurat to nie jest tajemnica, nie planuję zrobić z tego angstu ;) To raczej coś lekkiego będzie, dla rozluźnienia ;p
contristatio Offline

Postprzez diesirae » 11 sie 2013, o 20:16

dzisiaj znalazłam w szkicowniku, proponuje też zapomnieć że istnieje coś takiego jak uszy ;d
Ostatnio edytowano 9 kwi 2014, o 17:32 przez diesirae, łącznie edytowano 1 raz
"I'm, er, Harry Potter. And my intellect hasn't really progressed from the age of twelve. I really like, um, Quidditch, and also, evil is bad. Hermione's really more into the brainy stuff. Thank you for your time."
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez diesirae » 14 sie 2013, o 11:04

Wczoraj narysowałam głupottera, w sumie wyszedł trochę Dan Radcliffe, czego chciałam uniknąć, no ale mówi się trudno, voilà:

Obrazek
"I'm, er, Harry Potter. And my intellect hasn't really progressed from the age of twelve. I really like, um, Quidditch, and also, evil is bad. Hermione's really more into the brainy stuff. Thank you for your time."
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez diesirae » 19 sie 2013, o 20:11

Komputerowy Draco
Obrazek
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez wodzirej » 23 sie 2013, o 11:37

Ten ostatni Draco komputerowy to według mnie już wyższa sztuka. Świetne! :)
wodzirej Offline

Postprzez wężousta » 26 lut 2014, o 11:46

Boże, lilyan, Twój Draco jest perfekcyjny :D Na większości artów przedstawia się go w szarościach i zdecydowanie zimnych barwach, a u Ciebie ta kawa dodała trochę ciepła i, och, aż mi się chce posiedzieć przed monitorem i popatrzeć.
"A potem ich usta się spotkały i to było jak powrót do domu."

Obrazek Obrazek Obrazek
wężousta Offline

Cukiernik

Postprzez Mogami » 31 mar 2014, o 08:48

W jakim programie go narysowałaś, dobrze rozpoznaję gimpa czy to coś innego
Mogami Offline

Postprzez SzmaragDrac » 31 mar 2014, o 22:02

Haha, ja wiem, ja wiem! :D To nie jest rysowane w żadnym programie, to jest malowane KAWĄ właśnie! Lilyan jest genialna, nie? ;)

Hmmm... Teraz moje dzieło. Talentu nie mam, serio. To jest żart, ten rysunek ale moja miłość do Drarry oraz wszechogarniająca Wena w tamtym momencie, musiały dać ujście i powstało TO xD. Usta potem zmieniam, więc jak będziecie oglądać, to się aż tak bardzo nie przeraźcie. Chociaż i tak będziecie... Taaa, dobra, koniec auto-anty-reklamy :D
Zaglądam tu rzadko, częściej można mnie złapać na Forum Mirriel pod tym samym nickiem.
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez diesirae » 31 mar 2014, o 22:08

Hahaha, w momencie kiedy pojawiły się rzęsy naprawdę się wzruszyłam XD
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez SzmaragDrac » 31 mar 2014, o 22:26

Ojejku, aż tak Wam się podoba? :D Włosy Harry'ego wyglądają jak nogi tarantuli, a ja mam arachnofobię! :D
Wiecie co, jestem głupkim głupkiem. Właśnie w tej chwili się zorientowałam, że zapomniałam narysować bliznę Potterowi! :x No i oni są goli, ale to szczegół! :D
Yhh, i te wyłupiaste gały... :P

Drac!
Zaglądam tu rzadko, częściej można mnie złapać na Forum Mirriel pod tym samym nickiem.
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez SzmaragDrac » 5 cze 2014, o 18:39

:D
Ostatnio edytowano 24 sty 2015, o 16:10 przez SzmaragDrac, łącznie edytowano 1 raz
Moje ao3.
SzmaragDrac Offline

Postprzez Felixia » 1 wrz 2014, o 22:46

Coś tu cicho :( a szkoda, takie piękności można pooglądać! Bardzo mi się podobają wasze dzieła :>
Mnie tchnęło i zrobiłam takie cuś ------> http://felixiaarts.deviantart.com/art/Drarry-479682589 - specjalnie sobie devianta założyłam :P
Pozdrawiam,
Felixia

"Nigdy więcej nie próbuj mnie ratować kosztem samego siebie! Jeżeli jeszcze raz zrobisz coś takiego, sam się zabiję. I to nie dlatego, że nie jesteś godzien się dla mnie poświęcać, ale dlatego, że jeżeli umrzesz za mnie, to ja nie będę miał po co żyć!"
~Red Hills

Felixia Offline

Postprzez diesirae » 1 wrz 2014, o 22:50

Felixia: Fajny rysunek, dosyć tajemniczy, skojarzyło mi się ze "Światłem pod wodą".
Obrazek

"- It's complicated
- I love complicated"

diesirae Offline

Mistrzyni Zlotów

Postprzez Nefin » 11 wrz 2014, o 15:20

Felixia, tak jak już zostało napisane wyżej rysunek jest dość tajemniczy. Postacie są mniej lub bardziej ukryte w mroku, a całość jest w moim prawie ulubionym kolorze - niebieskim i jego odcieniach. Naprawdę chciałbym zobaczyć kolejną pracę Twojego autorstwa.
Weny! bo na pewno się przyda xD
Nefin Offline

Postprzez Felixia » 12 wrz 2014, o 14:51

Ojej, cieszy mnie bardzo, że Wam się podoba! Postaram się jeszcze coś niecoś stworzyć w najbliższym czasie :)

już zalinkowałam :whistle:
Pozdrawiam,
Felixia

"Nigdy więcej nie próbuj mnie ratować kosztem samego siebie! Jeżeli jeszcze raz zrobisz coś takiego, sam się zabiję. I to nie dlatego, że nie jesteś godzien się dla mnie poświęcać, ale dlatego, że jeżeli umrzesz za mnie, to ja nie będę miał po co żyć!"
~Red Hills

Felixia Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria