Nasze dzieła!

Bo każdy ma w sobie coś z artysty :)

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez Divalecorvo » 5 mar 2012, o 15:30

Ja widzę podobieństwo ;D Nawet myślę, że wiem na jakim zdjęciu się wzorowałaś :) Nos fakt faktem powinien być trochę niżej, tzn czubek nosa w porównania do płatka, ale to nie razi. Bardziej moją uwagę zwróciło oko, a raczej kreska pod okiem. Domyślam się że to to miejsce, z którego dolne rzęsy wyrastają. Powinno być moim zdaniem troszkę wyżej, bo wygląda jakby miał podkrążone oko, a nie jakby to była część tego oka. A poza tym wg mnie nieźle :D Czekam na więcej :>
Divalecorvo Offline

Postprzez contristatio » 5 mar 2012, o 18:14

insane , nos poprawiłam nieco, ale raczej nadal jest bardziej okrągły, nie chcę za bardzo ingerować w obrazek, żeby go nie zepsuć ;)

Div, bo to chyba najlepsze zdjęcie Draco ever :serce: Tam jest taki mniam do schrupania dla Pottera! Oko poprawiłam, teraz wygląda faktycznie lepiej ;)

Miło mi, że się podoba :) chociaż dla mnie jest kiepsko, bywało dużo lepiej ;< jednak niektóre rzeczy się zapomina!
Kyaaa, naprawdę, ale mi przyjemność Wasze pochwały sprawiły! Dziękuję!!!
contristatio Offline

Postprzez Divalecorvo » 5 mar 2012, o 19:06

Ja przez Wasze pochwały i uwagi miałam ochotę narysować każdy z powyższych moich rysunków więc Cię rozumiem :) Każdemu z nich daleko do ideału, ale ciesze się że trochę kopnęłyście mnie w dupę, bo zazwyczaj kończyło się na narysowaniu czegoś, a potem kilku miesięcznej przerwie :) Nie mówię, że wezmę się teraz ostro za rysowanie, ale zaczęłam się w końcu poważniej zastanawiać nad ćwiczeniem :)

con powtórzę to ponownie.. czekamy na więcej :)
Divalecorvo Offline

Postprzez contristatio » 5 mar 2012, o 19:27

Jak mnie coś trafi na rysowanie, to narysuję :) Może będzie to drarry tym razem :P MOŻE.
Ewentualnie zabiorę się do pisania w końcu. Skoro już postanowiłam przebimbać ten wieczór bez nauki (taa, co z tego, że niedługo egzamin, prawda? Po co się uczyć :whistle: Ale do piątku jeszcze jest czas, prawda?). Więc teraz chyba podrarruję trochę :)
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 5 mar 2012, o 23:19

Może będzie to drarry tym razem

Trzymam za słowo i żadnego może nie widzę :whistle: . Con, nie wiem, jak mogłaś w ogóle wątpić w podobieństwo Twojego Draco do Draco. Bardzo łądny rysunek, chociaż osobiście nie lubię tego zdjęcia (wiem, jestem dziwna xD). I kurde, teraz mam dylemat, bo nie mam pojęcia, czy bardziej kibicować Ci w pisaniu czy w rysowaniu :mysli:... Ale człowiek chyba może robić dwie rzeczy jednocześnie, prawda? :D
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez contristatio » 5 mar 2012, o 23:26

Czy ja wiem, czy takie dwie rzeczy da się robić na raz ;p Chyba nie jestem aż tak zdolna. Ale napisałam właśnie całkiem udany dialog, problem w ułożeniu opisów do niego, ale się da to się zrobi.

- Więc? Opowiedz mi o sobie.
- Zwariowałeś.
- Owszem, zwariowałem. Te uczucia są tego najlepszym dowodem.
- Nie mamy pięciu lat, po prostu powiedz, że chcesz uprawiać ze mną seks.
- Nie musisz być ordynarny.
- Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu.

Tak, wyrabiam się w umiejętności tworzenia offtopu :whistle:

Ale mam pomysł za to na rysunek drarry. Akurat ilustrujący mojego ff :serce: To tak żeby jednak coś w temacie było ;p
No i się cieszę, że mój Draco jest Dracowaty, bo mi nie wyglądał (pewnie dlatego, że chciałabym, żeby mój rysunek wyglądał jak zdjęcie ;p).
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 5 mar 2012, o 23:38

Boru, ja zawsze miałam problemy z problemy z dialogami, a opisy po prostu kochałam. Niestety, często się zbytni w nich zapędzałam i cóż... Wszystko w nadmiarze może być złe ;).

Bardzo się cieszę, że dopadła Cię również Wena rysunkowa, a poza tym- ja tam lubię, gdy rysunek nie jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, bo jednak jakieś nierówności, odbiegnięcia od niego nadają taki oryginalny, jedyny w swoim rodzaju efekt, a gdyby ich zabrakło... To rysunek byłby jedynie jakąś tam kopią.
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez contristatio » 5 mar 2012, o 23:48

BB, zazwyczaj to ja mam podobnie, tylko teraz jakoś tak ten dialog mnie pokonał... To już jest środek ff i jak mam napisać, że Draco przeczesuje palcami włosy, a robił to trzy strony temu to wydaje mi się to już takie nie za bardzo ;p Musi być idealnie! *chory perfekcjonizm* Chyba zmienię im po prostu scenografię na inną niż dotychczasowa :)

No tak, coś w tym jest :) Ale w moich rysunkach można coś ulepszyć i jeszcze kopia z tego nie wyjdzie. Wydaje mi się, że ja jednak lepiej piszę niż rysuję ;p
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 5 mar 2012, o 23:53

Niestety, na razie nie mam możliwości porównania, ale liczę na to, że już wkrótce opublikujesz jakieś swoje fanfiction i wtedy to się zmieni :P. Perfekcjonizm to zło! Szlag Cię kiedyś przez niego trafi- wiem, z doświadczenia. Perfekcjonistką jestem jedynie wtedy, gdy maluję paznokcie i po prostu ugh... I jesteś okrutna, teraz sie będę zastanawiała o czym to Twoje ff jest ;> .

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez contristatio » 6 mar 2012, o 00:07

Już mnie ten szlag trafia ;) Ogólnie to też nie popadam w jakieś przesady, ale jestem za bardzo wyczulona na powtórzenia. I tak płaczę, że tyle razy używam słowa Draco, Malfoy, Potter, Harry w kombinacjach przemiennych, bo często jest tak, że nie da się zastąpić tego synonimem (nie napiszę mężczyzna przecież, bo skąd wiadomo, który z nich? ;p). A paznokcie pomalowane muszą być na tip top, nie uznaję wychodzenia poza płytkę. Biorę wtedy patyczek kosmetyczny, moczę w zmywaczu i siedzę i poprawiam :)

Taak, okrucieństwo to moja druga natura :devil: W każdym razie mam już 9 stron worda i to jeszcze nie koniec. Chyba wyjdzie mi dosć długa miniaturka. A tak właściwie, to miniaturka jest do ilu stron? :mysli:
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 6 mar 2012, o 00:15

Yyy... do około dziesięciu tysięcy słów? Nie wiem, jaki jest przelicznik na strony ;). Ha! Wreszcie ktoś podziela moje zdanie na temat malowania paznokci! Moje znajome go nie rozumieją, a ja nawet odprysków nie znoszę i każdy staram się w miarę możliwości zamalowywać.

W przypadku Harry'ego i Draco odpadają też takie określenia, jak starszy mężczyzna czy młodszy (które dość często występują np. w Cherikach)- pech. I w ogóle w polskim to te powtórzenia tak strasznie rażą itp., a jakoś w angielskim fandomie są i nie przeszkadzają aż tak bardzo. Hmmm... :mysli:

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez contristatio » 6 mar 2012, o 00:25

Hm, to jeszcze mi zostało duuużo zapasu :D Ja tam Cię rozumiem, nawet najmniejszy odprysk mnie denerwuje. Kończy się to tak, że lakier wytrzymuje u mnie jeden dzień, jeśli nie zamaluję (bo to też robię).

Starszy mężczyzna też brzmi nieciekawie, szczególnie w relacjach takich, np. gdyby tak powiedzieć o Dumbledorze, który gada z Potterem - jest ok. Ale tak to raczej nieciekawie. Mam nadzieję, że u mnie nie będzie to aż tak razić. Z pewnością jeszcze popracuję nad tym, żeby było w porządku :)
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 6 mar 2012, o 00:31

Po angielsku jakoś takie określenie mnie na raziło, ale to może dlatego, że gdy w grę wchodzą moje ulubione paringi to mam mało przepuszczalne klapki na oczach :lol2: . Borze zielony! Mam nadzieję, że nie postawiłaś sobie teraz za punkt honoru dobrnięcia do takiej liczby słów. Ja już chcę to przeczytać, a Ty jeszcze musisz skończyć pisać, a później jeszcze pewnie jakieś betowanie będzie i się do wakacji nie doczekam... Ale okej, nie popędzam! Ma być perfekcyjnie to niech będzie :).

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez contristatio » 6 mar 2012, o 00:42

Omg, bez przesady, nie będzie do wakacji aż. Właściwie to planuję jeszcze trzy, cztery podrozdziały ;) No i po piątku będę mieć więcej wolnego czasu, więc zleci. Nie przyjęłam za punkt honoru tylu stron, po prostu mnie to zastanowiło. Z mojej strony myślę, że wyrobię się przez ten weekend co będzie, chyba, że źle mi pójdzie w piątek. A reszta zależy od bety :)
contristatio Offline

Postprzez Bang Bang » 6 mar 2012, o 00:51

To cudownie, naprawdę się cieszę! :D

Cóż, ja swoją wiedzę w tym zakresie czerpię z podziału tekstów przy tegorocznym głosowaniu na najlepsze Drarry. Przynajmniej wydaje mi się, że taka była granica, bo przy mojej sklerozie to nic nie wiadomo...

Con, wiem, że pewnie nie chcesz niczego zdradzać, ale to nie będzie żaden angst, prawda? 8-)

North London is red

Bang Bang Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria