Nasze dzieła!

Bo każdy ma w sobie coś z artysty :)

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez Divalecorvo » 26 lut 2012, o 23:22

Ja od jakiegoś czasu również! W sumie chyba zaczęło się od tego, że na kacu (po ognistej oczywiście :D) źle reaguję na czarną herbatę, nawet z cytryną.. A owocowe wchodzą zawsze bez problemu :D

Ja też z chęcią użyję sieci Fiuu, szybszy niż sowa.. tylko zakupię trochę proszku na Pokątnej bo się skończył :)
Divalecorvo Offline

Postprzez insane » 27 lut 2012, o 14:46

Jakiś kominek też się znajdzie. :D Więc zapraszam. :D
` Miłość jest wszystkim co istnieje,
To wszystko, co o niej wiemy

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez Divalecorvo » 1 mar 2012, o 20:53

Daleko mi do perfekcji -,- ale zważając na to, że rysować to rysowałam dużo jako dzieciak i to raczej postaci z kreskówek, portretów nie mam za wiele na swoim koncie, to można powiedzieć, że wciąż się uczę. Nie jest super, nie jest dobrze, ale chyba nie jest też najgorzej.

http://desmond.imageshack.us/Himg29/sca ... res=medium

Coś mi się w nim nie podoba >,<
Myślę czy by mu nie wymazać jeszcze trochę(bo przed chwilą już mazałam) włosów. Oby tylko nie dotarło to nigdy do modela, bo wstyd xDD
Divalecorvo Offline

Postprzez insane » 1 mar 2012, o 22:58

:splywa: :seksi: Ani się waż cokolwiek poprawiać! Obrazek jest powalający! Myślałam, że jednak pojawi się Potter, na którego tak czekam, ale nie powiem, Severus to miła odmiana. :seksi: :seksi: Ahh, rysujesz perfekcyjnie. Nie mam bladego pojęcia, co napisać! Nie wiem, co ci się może w nim nie podobać. Jest świetny! :seksi: Snape na Twoim rysunku sprawia wrażenie zmartwionego. Ile Ci zajęło rysowanie tego?

:seksi: :seksi:

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez Divalecorvo » 1 mar 2012, o 23:05

Hmm, 4-5h? Może chwilę dłużej. dużo czasu zajęło mi w nim poprawianie tego i owego. No i przede wszystkim na kolorowanie ciuchów i włosów straciłam trochę czasu. Apropo włosów.. nie podobają mi się, i coś w twarzy jest nie tak. Ale dziękuję za miłe słowa bo to naprawdę poprawia nastrój :) Na rysowanie muszę mieć wenowca, a większego miałam na Severusa niż Pottera, ale o nim wciąż pamiętam :)
Divalecorvo Offline

Postprzez Bang Bang » 1 mar 2012, o 23:21

4-5 godzin? :shock: Podziwiam! Ja bym się zniechęciła po dwóch xD. I naprawdę nie wiem, jak możesz pisać, że w tej twarzy jest coś nie tak- moim skromnym zdaniem jest perfekcyjna. Te rysy! A przede wszystkim oczy :serce: - nie mam pojęcia, jak je dokładnie określić... Są takie żywe, mają jakiś wyraz, a osiągnięcie takiego efektu jest naprawdę trudne. Brawo!
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Divalecorvo » 1 mar 2012, o 23:33

Naprawdę? Trochę kamień spadł mi z serca, bo dla mnie zawsze te moje twarze wydają się być bez wyrazu. A czas szybko mija jak już rysuję, dopiero jak mnie plecy zaczynają boleć to zauważam, która godzina xD
Nadal jednak coś mi w tym rysunku nie pasuje. No ale trzeba ćwiczyć, to może kiedyś stworzę coś z czego będę dumna w 100% :) o ile zaraz znów mi się nie odechce rysować na kilka miesięcy <3
Divalecorvo Offline

Postprzez Sette » 1 mar 2012, o 23:39

Fajny ten Twój Severus, taki cierpko-słodki (chyba przez te usta), nie suchy i zgorzkniały. Co Ci nie pasuje? Może to, że ma bruzdy mimiczne starzejącego się człowieka po przejściach, ale ogólnie młodą twarz. Tyle że mnie się akurat to podoba, bo obrazek nie jest wiernym odrysowaniem, hm, oryginału, tylko wniosłaś coś swojego.
Sette Offline

Postprzez Bang Bang » 1 mar 2012, o 23:49

Div, po prostu uwierz naszym opiniom, jako autorka nie patrzysz na to obiektywnie (co prawda, logicznie rzecz biorąc, my też nie patrzymy, ale no nieważne- szczegóły :whistle: ) i doszukujesz się wad, których nie ma ;).
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Divalecorvo » 3 mar 2012, o 00:01

Pierwsze, narysowane na szybcika, żeby przekonać Was a zarazem siebie, że jednak w paringowaniu jestem beznadziejna. Niedopracowane szkice nie są najlepszym sposobem by przekazać coś tak intymnego. Początkowo miały postacie być bajkowe bardziej, ale no jak mówiłam muszę mieć na czymś oparcie. Mi się nie podoba i wstyd to dodawać, ale no przynajmniej przekonam by nie czekać na nic więcej ode mnie z tego paringu. Btw to Drarry, nie Dan+Tom.
http://desmond.imageshack.us/Himg94/sca ... res=medium

Nad tym chwilę dłużej pracowałam, ale w końcu się znudziłam. Może kiedyś go dopieszcze, bo widać że jest niedopracowany. Ale jak na razie odpuszczam se Potterowskie arty.
insane, wybacz jakość, z dedykacją dla Ciebie :)
http://desmond.imageshack.us/Himg834/sc ... res=medium
edit. bo zapomniałam blizny xd
http://desmond.imageshack.us/Himg267/sc ... res=medium
Ostatnio edytowano 3 mar 2012, o 00:33 przez Divalecorvo, łącznie edytowano 2 razy
Divalecorvo Offline

Postprzez insane » 3 mar 2012, o 00:13

Dziękuję za dedykację.:D :lol2: Wreszcie się doczekałam Harry'ego. :D Jedyne co bym poprawiła w Potterze tu usta i brodę. A poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. :seksi: Jeśli chodzi o drarry to jest niesamowite! Nie wiem co ci się w nim nie podoba. :seksi: Jest boskie. Ja bym już nic nie poprawiała ( ewentualnie dodała kilka szczegółów +18 :whistle: ) :D

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez Divalecorvo » 3 mar 2012, o 00:16

Taa, broda to widzę że coś z nią nie tak. Ale to jak nabiorę serca do rysowania na powrót to może coś z nim zrobię :)
Divalecorvo Offline

Postprzez insane » 3 mar 2012, o 00:17

No to mam nadzieję, że szybko to nastąpi.;)

CZEKOLADOHOLIK
insane Offline

Postprzez Bang Bang » 3 mar 2012, o 00:40

Faktycznie broda Harry;ego trochę zbyt kwadratowa, ale poza tym szczegółem- podoba mi się :).

A Drarry :seksi: . Jeśli to jest, według Ciebie, niedopracowane... Moja dopracowane szkice nie wyglądają nawet w połowie aż tak dobrze. Twarz Harry'ego i jego włosy- awwwwwwwwwwwwww! :serce:

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Divalecorvo » 3 mar 2012, o 00:53

Bez przesady xd No ale nad Harrym faktycznie dłużej siedziałam w tym paringowym.

Opinie gdzie mówicie co jest nie tak, naprawdę mi pomagają :) Dziękuję ;)
Divalecorvo Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria