Nasze dzieła!

Bo każdy ma w sobie coś z artysty :)

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez Blackie » 6 sty 2015, o 02:44

Ahoj, bracia i siostry w drarry!
Tak naprawdę narysowałam Draco zaledwie kilka razy, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jak uwielbiam tego podstępnego dupka. Ale nigdy nie jestem z niego zadowolona! Niemniej jednak, pomyślałam, że pokażę co tam naskrobałam - a nuż będę mieć motywację, żeby narysować jakąś aktualną wersję? (Sesja nadchodzi, więc oczywiście wtedy będę najbardziej produktywna w zakresach niezwiązanych z uczelnią ;_; )

Starusieńki Draco z 2012 roku, będący ilustracją do mojego opowiadania:
Obrazek

Draco z zeszłego roku, niestety z okresu kiedy zmieniał mi się styl i twarze były trochę w rodzaju "jedno oczko bardziej":
Obrazek

I moje pudełeczko, które sobie uczyniłam *^^*
Obrazek

EDIT: Zdjęcie pudełka skasowało się z photobucketa, samo. Dziwne. Ale już naprawione, mam nadzieję, że teraz nie zniknie.
Ostatnio edytowano 6 sty 2015, o 10:47 przez Blackie, łącznie edytowano 1 raz
Blackie Offline

Postprzez Blackie » 6 sty 2015, o 10:49

lilyan, dziękuję! :) Ja wciąż się uczę, zarówno rysowania jak i kolorowania, ale może kiedyś będę umiała narysować mojego wymarzonego Draco :)
A pudełeczko teraz służy jako schowek na skarby ^^
Blackie Offline

Postprzez Elisheva » 6 sty 2015, o 15:01

Jak zrobiłaś nadruk na wieczku?
Bardzo ładne prace ;)
Obrazek
Elisheva Offline

Postprzez Blackie » 6 sty 2015, o 15:23

Kuroshitsuj, pudełka ozdabiam metodą decoupage. Tylko zamiast serwetek wykorzystuję własne rysunki, lub jak w tym przypadku - wydrukowane wzory. Zdjęcie Draco zostało przeze mnie przerobione na potrzeby tegoż właśnie pudełeczka. Herby Slytherinu także są wydrukowane. A srebrne wzory są naklejkami, które później jak cała reszta zostały pomalowane lakierem akrylowym ^^
Blackie Offline

Postprzez Havoc » 19 sty 2015, o 00:05

Jakie fajne pudełko. ^^
Obrazek
Havoc Offline

Postprzez Felixia » 23 sty 2015, o 22:50

Blackie, piękne są te obrazki! :seksi: Naprawdę podziwiam talent i chęci, bo widać, że dzieła są dopracowane co do najdrobniejszego szczegółu. :) Ja niestety jestem leniem i nic z siebie nie wykrzesałam od miesięcy. :oczy: Muszę to nadrobić. Aktualnie idę zatopić się w Twoim deviantarcie i coś czuję, że prędko mnie nie wyciągną!
Życzę duuuuużo weny ^^
Pozdrawiam,
Felixia

"Nigdy więcej nie próbuj mnie ratować kosztem samego siebie! Jeżeli jeszcze raz zrobisz coś takiego, sam się zabiję. I to nie dlatego, że nie jesteś godzien się dla mnie poświęcać, ale dlatego, że jeżeli umrzesz za mnie, to ja nie będę miał po co żyć!"
~Red Hills

Felixia Offline

Postprzez Blackie » 24 sty 2015, o 16:07

Havoc, Felixia - dziękuję ślicznie! Słodkie z was pysie! :3
A ja na samotne zimowe wieczory zostawiam takiego oto Draco w porciętach:
Obrazek
Tylko nad twarzą jeszcze muszę popracować, bo tutaj wyszedł trochę za młody chyba z pyszczka ;)
Blackie Offline

Poprzednia strona

Powrót do Galeria