Drarroplex czyli kino dla fana

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez Lostara » 15 lis 2011, o 23:42

Hermiona skasowała mu pamięc! No i wszystko jasne! :P
Lostara Offline

Postprzez Bang Bang » 16 lis 2011, o 00:16

Piosenka faktycznie zapadająca w pamięć ;). Aż nie chce mi się wierzyć, że Hermiona walnęła go Obliviate... Chociaż w sumie- ona jest do tego zdolna.
Combeferre sighed. "When was the last time you got a full night's sleep?"
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."
"Work is freedom," said Combeferre drily.
"Right." Joly nodded. "Sometimes, I forget you're a med student, too."

North London is red

Bractwo Bejsbola i Widła :pala:
Bang Bang Offline

Postprzez Kijowa23 » 16 lis 2011, o 16:20

Ooo? Cwaniary nie widziały I'm About? Nie ładnie xD
Tam jest taki sam motyw, z Obliviate, więc mnie to już nie zaskakuje.. A muzyka z Eclipse. Tak, też jestem w szoku. Chociaż jednego sadze Zmierzchu zarzucić nie można: do filmów wybierają wspaniałą muzykę.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=cXg-c1C0 ... re=related też super, no super no, co mam więcej mówić.
EDIT2: ta użytkowniczka robi najlepsze filmy Drarry, jakie widziałam. Zobaczcie
Sono te hanasanaide hanasanaide
Boku ga sobani iru kara
Donna toki demo waratte waratte
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Kuma » 19 lis 2011, o 00:29

"I can't find you" świetne, ale od połowy jakoś. Bo wcześniej, to mnie irytowało - no wiesz, to wklejanie postaci Draco. Gdyby było tak idealnie zrobione... ale wiem, ze nuiektóre rzeczy są niemożliwe.

A,... "Leave your blind". Boże. Popłakałam się. Początek najgorszy, aż do momentu wspomnień. Ale fajnie zrobine. A tak piosenka.. Poza tym, a propos Zmierzchu - ja tam uwielbiam te filmy, serio, a muzykę, to dobierają tak świetną, że tyko... słuchać xd
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Bang Bang » 19 lis 2011, o 01:24

"I can't find"- bardzo podobała mi się piosenka, ale tego wklejania strasznie nie lubię, niektóre filmiki są świetnie zmanipulowane, ten był trochę gorzej... W ogóle to uwielbiam zmanipulowany pocałunek w Pokoju Życzeń! To właśnie tak powinien on wyglądać! Pomijając fakt, że nie lubię Ginny, nie podoba mi się, że tego całusa przeniesiono z imprezy po zwycięstwie Gryfonów do właśnie tego momentu. Kurcze, jak to durnowato wygląda. Harry prawie zabija Draco, a chwilę później obślinia sie z Rudą Małpą... Chociaż z drugiej strony- chłopak pewnie był w szoku. Dobra, dobra, bo znowu gadam nie na temat xp.

Nie widziałam I'm about, bo w filmikach jestem jeszcze bardziej nieogarnięta niż w fanfiction ;).
"I'm a med student," said Joly, rubbing his eyes. "Sleep is surrender. Coffee is strength."

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Kijowa23 » 19 lis 2011, o 19:41

Radzę ogarnąć, bo w filmikach też można znaleźć perełki. Już jestem uzależniona od Leave your blind. Aha, polecam sprawdzić użytkownika, który zrobił I can't Find. Wiele widziałam juz wcześniej i bardzo mi się podobały, a okazało się, że zrobiła to ta sama osoba ! :D
Boku ga sobani iru kara
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Bang Bang » 19 lis 2011, o 21:34

Piosenka w Broken promise przypadła mi do gustu, trochę trudno mi uwierzyć, w przedstawioną w tym filmiku historię, ale dobra- nie czepiam się ;).

Don't ever say goodbye- to ja już wolę, jak ten nóż trafia w Zgredka, chociaż pamiętam jaki wtedy był w kinie jeden, wielki szloch...

http://www.youtube.com/watch?v=7KZfpohv ... re=related <- chyba trochę nie zrozumiałam końcówki tego filmiku- zginął i nagle (dobra, nie nagle, po 6 latach) żyje? Za to jestem w stu procentach usatysfakcjonowana reakcją Harry'ego na pocałunek Ginny :D.

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Kuma » 20 lis 2011, o 01:00

Autorka też niczego nie tłumaczy w swoim opisie pod filmikiem. Hm. Nie ogarniam tego. Mamy sami sobie wykombinować, co to oznaczało. Jak dla mnie... po prostu przeżył no. Ale po co to wszystko? Ktoś mnie poratuje (btw. piosenka cudowna, ale do momentu, w którym jest... smutna xd)
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Bang Bang » 20 lis 2011, o 01:13

Ha! Mój mózg zinterpretował to tak: Ginny rzuciła jakieś klątwopodobnecoś na Harry'ego i wmówiła mu śmierć Draco, a pogrzeb itd. to projekcje umysłu Pottera. A na końcu... po tych sześciu latach- czar przestaje działać. O! Albo Ginny walnęła jakaś klątwą Draco tak, że ten wydawał się martwy, ale tak naprawdę był w jakieś śpiączce czy coś... Chociaż i tak brak w tym wszystkim logiki, bo pochowali go (przecież był pogrzeb) i nagle po 6 latach sam się odkopał?

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Kijowa23 » 20 lis 2011, o 12:11

Dżiz, dziewczyny. Spokój, bo juz nie wiem o co chodzi. Moment.
Rozumiem, że mówicie o Glow? Ginny kochała Harry'ego. Harry nie kochał Ginny. Ginny zaklątwowała Draco, żeby wydawało się, że Draco nie żyje. No i Harry nie widział go przez 6 lat i nagle jest z nim w pubie. No. Czyli, załóżmy, że Draco był właśnie w takiej śmierciopodobnej śpiączce i się obudził.
A, no tak, był jeszcze pogrzeb. Jest tylko jedna odpowiedź : trumna była pusta.
Boku ga sobani iru kara
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Lostara » 20 lis 2011, o 14:00

Draco to ukartował z Ginny. Obstawiam, że było to coś strasznie gryfońskiego. Malfoy chciał zacząc nowe życie, a był przekonany, że Potter kocha rudą. No i tamta się zgodziła mu pomóc. Co wy na to? :P

Poza tym, to jest najlepszy filmik drarry jaki widziałam. Kurcze, na prawdę dobrze zrobiony. I ta muzyka. Mrau. Ktoś podbija? 8-)

Tak B.B. scena pocałunku tak zgrana, że aż mnie ścisnęło w dołku. Masakra.
Lostara Offline

Postprzez Kuma » 20 lis 2011, o 15:44

Hm, dobra, przeglądam listę filmów i:

Always - to taka klasyka w sumie; głównie przez piosenkę, która wydaje się jakby stworzona dla Drarry. Ale sam filmik, według mnie, taki sobie.
Late at night - to takie sobie też' ale dużo scenek z gej-filmów i fajny klimat *.*
And nothing else matters - chyba usunęli dziewczynie normalną muzykę Metallici, ale nieważne xd w każdym razie bardzo fajnie się ogląda, choć bardzo długie; i scenki są w sumnei dobrze zrobione, bo np. jak są fragmenty z QAFa, to są na tyle niewyraźne, ze nie bije po oczach to, że wyraźnie widać Justina i Briana :P
A new hope - angstowe. Bardzo. I ta piosenka...
Apologize - to mi się zawsze podobało, głównie przez piosenkę i świetne wykonanie!
Barely breathing
No boundries - nie wiem dlaczego, ale ten filmik kojarzy mi się z zimą i świętami; i cudowna piosenka Lamberta. aww ^^ tylko trochę za szybko, bo nie ogarniam tego filmiku xd
Better than me - fajna piosenka;
Blind - PLACEBO! prawdziwy drarrowy zespół *.* dziewczyna robi bardzo estetyczne filmiki :) np:
Falling faster od 0.13 - śliczne to :oops: ; 0.37 KOCHAM TĘ PRZERÓBKĘ :seksi:
Tainted love
Passive
+ Rebirthing - Tom/Draco/Harry; 1.58... ale mi się to podoba ^^
Center of attention - JEDEN Z NAJLEPSZYCH! jak w 0.35 Draco zamyka oczy, to mi się zawsze tak chce ryczeć :cry: i 0.47... Jak Harry się odwraca.
Crush - takie tam sucharskie nieco, ale slodkie xdd Harry jest niby z Cedriciem, a Draco jest zazdrosny xd
Dead boy's poem - Draco nie żyje i Harry chyba widzi jego ducha czy coś; nie wiem'

narazie tyle, idę oglądać moje playlisty dalej xd
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Bang Bang » 20 lis 2011, o 20:49

And nothing else matters- i właśnie słynny nokaut Malfoy'a przez Hermionę nabrał dla mnie nowych skojarzeń xD, 1:35- autentycznie zachichotałam, biedny Harry... Tak nieoczekiwanie "przyłapany" przez Granger :lol2:
A new hope- jak ja nienawidzę, gdy któryś z nich ginie :placze:
Apologize- końcówka jest niesamowita, to natężenie ujęć, a później takie "uspokojenie"
Falling faster- przeróbka faktycznie bardzo fajna ;), 2:59- ten uśmiech jest słodki :seksi:
Centre of attention- Ech! Myślałam, że ten filmik rozwiąże moje problemy dotyczące interpretacji tekstu piosenki...
Crush- Aaaaa! Kuma! Harry i Cedric- nie, nie, nie (kit, że to niby była tylko podpucha :whistle: - i tak mówię stanowcze nie!)!
Dead boy's poem- dziwne, ale piosenka mi się podoba.

North London is red

Bang Bang Offline

Postprzez Kijowa23 » 21 lis 2011, o 22:06

Mam tę satysfakcję, że większość filmików widziałam już wcześniej, aha !!
Nie mam teraz zbytnio czasu, a i internet ostatnio odmawia współpracy, więc zobaczę tylko Nothing else matters i center of attention..
Falling faster mam na komórce nawet, jeden z moich ulubionych filmików, razem ze wszystkimi z piosenkami Placebo. Głos Briana + Darry = ocknięcie się bo godzinie z nosem na monitorze.
Bang, a ja lubię, kiedy któryś z nich ginie. Nie wiem, ostatnio lubuję się w takich melancholijnych klimatach.
Dead Boys Poem - mam na kompie, dziwne, nie wiem czemu ściągnęłam, ale muzyka fajna.
O, pokusze się jeszcze o zobaczenie Crush, bo ten wątek Harry'ego i Cedrica mnie intryguje.. Eee, Crush widziałam. Nie polubiłam za bardzo.. Moze ze względu na słabą grafikę, ja jestem uczulona na takie aspekty, przyszły grafik w końcu się kłania.
Boku ga sobani iru kara
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Bang Bang » 21 lis 2011, o 23:46

Boru, co wy w tych angstach widzicie (bo ja tam wcale ich nie czytam, w ogóle i filmików też żadnych dołujących nie oglądam, wcale a wcale :whistle: )...

Rozumiem cię, Kij. Nie lubię takiej "niedopracowanej" oprawy graficznej, drażni mnie, chociaż jestem totalną amatorką. Przyszły grafik? Wow, jestem pełna podziwu, ja w gimnazjum miałam problemy z obsługą zwykłego GIMPa, także you are my master :) .

North London is red

Bang Bang Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria