Extras

Linki do Drarrowych fanartów, avatarów i filmików.

Postprzez daimon » 2 lis 2010, o 22:03

Miałam się uczyć. Miałam iść wcześnie spać. Miałam.

Zrobiłam zaś przynajmniej kilka rzeczy, których nie powinnam. To jest jedna z nich. Zakładam ten temat, z nadzieją, że i Wam zdarza się trafić na takie perełki jak ta... Nie miałam zaś innego pomysłu, jak zatytułować ten temat. Możnaby oczywiście muzyka, ale... nie wierzę, że dużo takich rzeczy się znajdzie. Może po prostu będzie to miejsce, na rzeczy, które do pozostałych kategorii w galerii nie pasują.

Oto coś, co przed chwilą wynalazłam w sieci i jestem absolutnie zachwycona. Możliwe, że już to znacie, a ja tylko jestem taka zacofana, bo przyznaję bez bicia angielskie strony, ze względu na swoją słabą znajomość języka Szekspira, odwiedzam rzadko. Tak czy inaczej, myślę, że nie szkodzi się podzielić...

Tym razem coś dla ucha. Klikajcie i posłuchajcie: Harry&Draco

Obwieszczam to hymnem tego forum!
*nuci*
Draco and Harry sitting in a tree...

A to coś dla tych, którzy nie potrafią wyłapać wszystkich słówek: kilk!

*wyje*

S-N-O-GG-N-I-G...

dai śpiewająca

EDIT: Samo się znalazło, Kasiu ;) Przez przypadek!

EDIT2: Wszyscy, którzy chcą mieć to cudo na swoim mp3, a nie znaleźli w sieci, mogą słać do mnie PMki. Podzielę się:D
[Emmet,Micky&Ben watching Brian&Justin dancing]
Em:Am I seeing,what I think I'm seeing?
Ben:Yes you are seeing it.It's the most historic reunification since Germany.
Em:What happened to the fiddler?
Micky:He fell off the roof!
daimon Offline

Sunshine

Postprzez Kasia » 2 lis 2010, o 22:03

Dai, gdzieś Ty to cudo znalazła?! *rozpływa się* Czy ja muszę pisać, że zakochałam się w tej piosence?

Tak, to piosenka idealnie nadaje się na hymn.

Ostrzeżenie: wszyscy posiadający słuch muzyczny proszeni są o zatkanie uszu. *pomaga nucić*
"Harry się odprężył. Nie było się w ogóle o co martwić. W końcu Hagrid uwielbiał wredne bestie."

"Mała rada, Ted. Hermiona nie je mięsa, więc jeśli zabierzesz ją do jednej z tych knajp, w których podają steki tak słabo wysmażone, że jeszcze muczą, gdy zaczynasz je kroić, to kompletnie zniweczysz swe szanse dobrania się jej do majtek. "

"Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką)."
Kasia Offline

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:04

[autor docelowy - narumon]

Ow my sweet LORD
genialne! genialne genialne genialnegenialne!
Zaśpiewałam już dwa razy xD
No przyznam się szczerze, że myślałam, że to będzie coś strasznie żenującego, a tu proszę! I ten facet umie śpiewać *szooku desu* I w ogóle to mi strasznie nieskładny komentarz wyszedł ale wiecie... och
Draco and Harry sitting in a tree *rozpływam się*
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:04

[autor docelowy - Kirani]

O Gash. Pomijając to, iż chyba cała moja okolica już zna tą piosenkę po wysłuchaniu mojego wycia, to jest OK...

Mże nie będę tu opowiadać o tym, jak dostałam od brata ciotecznego zo to, iż przerwałam jego jakże fascynującą grę wysyłając go na przejażdżkę z ciocią, by móc zajrzeć i wysłuchać po raz wtóry piosenki. Nie no, ale jest fajnie...

Dodałam ją do moich ulubionych piosenek w głowie. Nie ma co... :D

pozdrawiam,
Kiri

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:05

[autor docelowy - Nemedy]

Daleka jestem od zachwytow i rozpływania sie, ale slucha sie tego miło i na hymn sie nadaje sie doskonale. ;D I facet ma całkiem ładny głos. Tak nawiasem rzucie sobie okiem na inne tekty The Whomping Willows. - "I killed my owl" xD

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Granger » 2 lis 2010, o 22:05

Bardzo mi się podoba! Też śpiewałam *nie bić* nikogo nie było w pobliżu. Gratuluje wybrania doskonałego hymnu, który rzeczywiście pasuje.

"Draco and Harry sitting in a tree..."
podobają mi się momenty, w których Pan śpiewak bierze oddech, jak śpiewałam musiałam na Niego czekać.

Moim osobistych hymnem, można powiedzieć hymnem Drarry, jest piosenka: Saliva -always. "I love you, I hate you, I can't live around you!"

Pozdrawiam Miss Granger
Miss Granger Offline

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:06

[autor docelowy - Imbir]

OMG...
daimon, gdzie ty TO znalazłaś?!
Niessamowite...
Oczywiście, całkowicie rozbroił mnie refren i ten tekst:
You got no luck with women, so perhaps you need a guy

Jeszcze raz - ŚWIETNE...

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:06

[autor docelowy - szumaia]

Nagranie z koncertu Whomping Willows ^^
Piosenka świetna ^^
Słyszałam już wcześniej o całej akcji związanej z wizardrockiem, ale jakoś nie zwracałam uwagi na poszczególne piosenki, ale ta jest na serio fajna i wpada w ucho. Musze sie przyjrzeć wokaliście i zobaczyć jakimi on to chwytami gra to będę zamęczać nią swoje struny i sąsiadów (dobrze, że nie ma ich wielu. Sąsiadów, znaczy się ;).

Dla zainteresowanych Wizardrockiem TU jest strona MySpace tego 'gatunku' z podanymi różnymi nazwami zespołów wraz z linkami do nich. Nie polecam konkretnych bo nie zaznajamiałam się zbytnio, chociaz kiedyś przesłuchałam kawałki Draco and The Malfoy's to byli całkiem całkiem ;) No i wokalista TheRemusLupins wygląda jak filmowy Lupin 15 lat temu ;)

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:07

[autor docelowy - Imbir]

Sims
takie trochę śmiechawskie. Może i nie najwyższych lotów, ale fajne.

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:07

[autor docelowy - Maj

OMGGG!
*rozpływa się*
Pięęękneee! Natrafiłam wczoraj wieczorem, zaspiewalam tyle razy, ze caly tekst wszedł do glowy, i meczylam dzis nim w szkole wszystkich.
You got no luck with women, so perhaps you need a guy, to moj ulubiony wers ^^
A tak w ogole to witam, bo to moj pierwszy post.

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:08

[autor docelowy - JuLiet]

Matko! Wiem, że można mieć świrka na punkcie Draco i Harry <3 jak ja. Jednak nie sądziłam, że robią piosenkę o tym, hehe. Niesamowiteee... Jeszcze facet o tym śpiewa. *włochate mysli*
yeah!

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:09

[autor docelowy - szumaia]

Nie wiedziałam gdzie to zamieścić, bo niby fanart ale jednak nie.. Wypadło, że tutaj.

I've figured it out, H/D is not a ship.. it's a submarine ;)

Może ktoś tego nie zna, to się uśmiechnie. Mnie rozbroiło ^^

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:09

[autor docelowy - Black_Mirror]

Hej to mój pierwszy post na tym forum i szczerze zalogowałam sie tylko po to, żeby to skomentować :D

Ubóstwiam tą piosenke i właśnie w kólko ją puszczam ;D
Niestety na głos nie mogę śpiewać bo ostatnio zagrozili, że mnie wyrzucą z domu jeśli będe głośno o tej godzinie;>

Boska, genialna...Draco and Harry sitting in a tree... :D

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:10

[autor docelowy - OwianaZląSławą]

(Mam tremę! Mój pierwszy post! :D)

Czy któraś z Was mogłaby dodać tutaj tłumaczenie tej piosenki?
Nie czuję się na siłach, by sama ją przetłumaczyć...

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Aevenien » 2 lis 2010, o 22:11

[autor docelowy - Black_Mirror]

Podpisuje się pod prośbą Pani powyżej :D

Aevenien Offline

Macki Dalekiego Zasięgu

Następna strona

Powrót do Galeria