Wątki Drarry w IŚ

Dyskusje związane z Harrym i Draco w kanonie i fanonie

Postprzez Voldemortist » 18 lis 2010, o 23:29

Miss, oczywiście, że jedziemy! Chociaż zgodnie z planem, to ty tam nawet już będziesz.
Ej, ale w tym drugim wywiadzie wygląda całkiem, całkiem. Nawet dużo lepiej niż w filmie. I w prawdzie tą kratą mnie zabił, jednak nie waż się wypowiadać takich herezji! Nawet aktor, który gra Draco nie mógłby tak nisko upaść, by w ogóle zbliżyć się dobrowolnie do Weasleyów.
"Krawiec, jeden z pierwszych krawców, Polak, wysilił się i prawdziwie zadziwiającym sposobem jestem zgrabny - ale te trzewiki, te mnie zabijają, a bez nich ani się pokazać."
~Juliusz Słowacki
Voldemortist Offline

Postprzez Aevenien » 18 lis 2010, o 23:38

Noo, w drugim wywiadzie wyglądał bosko :)
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Michiru » 19 lis 2010, o 16:59

Zgadzam się, Tom wyglądał cudnie w drugim wywiadzie:)

Ale co do reszty protestuję! Żadnego całowania z Danem! Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać... brr... Dla mnie Tom jest święty i nietykalny w tym sensie. Jest wspaniały jako Tom, ale bynajmniej nie mam do końca jego przed oczami, kiedy czytam Drarry. A Dan jest... łagodnie mówiąc, stanowczo mi się nie podoba jako Dan. Chociaż we wczorajszym wywiadzie w DD TVN wyglądał całkiem-całkiem, muszę przyznać.
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Miss Black » 20 lis 2010, o 02:27

Michiru, idź do kina koniecznie! Radcliffe wyprzystojniał i chyba nawet ciut urósł. A Tom jest naprawdę... Powiedzmy, że jego brytyjski akcent i nieśmiały, jakby niedowierzający w szaleństwo fanów, uśmiech działa na mnie raczej elektryzująco. No i to jedyny facet, o którym zgodzę się przyznać, że lepiej mu w farbowanych włosach!
Aev, to bookujemy bilety czy samochodem? Myślę, że jak podrasuję mojego fiata to może nawet dociągnie na Wyspy. Tylko nie wiem, kto będzie prowadził pod prąd, bo ja się nie piszę ^^.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Michiru » 20 lis 2010, o 21:26

Miss Black napisał(a):Michiru, idź do kina koniecznie! Radcliffe wyprzystojniał i chyba nawet ciut urósł. A Tom jest naprawdę... Powiedzmy, że jego brytyjski akcent i nieśmiały, jakby niedowierzający w szaleństwo fanów, uśmiech działa na mnie raczej elektryzująco. No i to jedyny facet, o którym zgodzę się przyznać, że lepiej mu w farbowanych włosach!

Jasne, że idę do kina! Dopiero w środę niestety :( Ale cóż, wcześniej nie da rady. No powiedzmy, że się zgodzę, Dan wygląda teraz lepiej niż dla przykładu za czasów Księcia Półkrwi albo Zakonu *otrząsa się* Po prostu jestem do niego troszkę uprzedzona osobiście, bo zawsze jak oglądam z nim wywiady to mam wrażenie, że jest strasznie zarozumiały i pyszny. A Tom... cóż, jako rozsądna, trzeźwo myśląca dziewczyna powinnam tylko powiedzieć, że ma w sobie to coś i w dodatku jest stanowczo w moim guście. Jako szurnięta lekko, szczególnie od jakiegoś roku, wariatka stwierdzam, że mam manię na jego punkcie i uśmiecham się głupkowato za każdym razem jak usłyszę chociaż imię Tom *czerwieni się wściekle* I dlatego jakoś nie zniosłabym chyba jego widoku całującego się z Danem. To by zaburzyło mój prawie-idealny obraz Toma.

No, ładny offtop zrobiłam chyba, już mnie nie ma, bo jeszcze macki przegnają i będzie :?
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Draciss » 27 sty 2011, o 15:54

Coś tutaj od 20 listopada ucichło :D
Ja sie wypowiem na temat tych wątkąw całych. Faktycznie, były... i to jakie! Oczywiście scena w Malfoy Manor zdecydowanie się do nich zalicza!
Co do pocałunku Toma i Dana na premierze II części insygniów - byłabym wniebowzięta! *.*
W tym wywiadzie, gdzie Tom mówi o tej tapecie... Myślałam, że padnę. :D Świetnie tam wygląda <rozpływa się>... po za tym. Słowo się rzekło. Jak tego nie zrobią to osobiście im tam przylecę i na****.(nakopię, oczywiście :D)
- Draco.?
- Mhm?
- Dlaczego masz poduszkę na głowie?
- Bo nie mogę oderwać od ciebie wzroku w żaden inny sposób...
Draciss Offline

Postprzez Kijowa23 » 10 sie 2011, o 18:59

Miał być epicki pocałunek, jedyny w swoim rodzaju, miało być DRARRY LIVE!! I COOOO!?? I d*pa, całą transmisję z premiery oglądałam, bite 3 godziny z kawałkiem, kilka razy wszystko obejrzałam, żeby nic, ale to NIC nie pominąć! I JAKIM PRAWEM ŚMIELI SIĘ NIE POCAŁOWAĆ, HĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!????????????????????
Sono te hanasanaide hanasanaide
Boku ga sobani iru kara
Donna toki demo waratte waratte
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Kuma » 16 sie 2011, o 22:18

Zgadzam się z Kijową. To było wręcz chamskie, że nic nie zrobili, choć obiecali. -.- Wkurzają mnie jak nie wiem. No ale...

1. wątek w part 1, kiedy to Draco miał rozpoznać Harry'ego (byli tak blisko, że gdyby nie ta ohydna twarz Harry'ego, to byłoby co najmniej cudowne xd)
2. lot na miotle (trwał sekundy, ale... piszczałam na całą salę w kinie. było pięknie - a najpiękniejsze są wyobrażenia - co się działo na planie filmowym <zważywszy na to, że oni mają takie normalne miotły, na których po prostu siadają, a nie mega kolejny fotomontaż, a poza tym chłopcy wiedzą o Drarry xd>>, więc tę scenę zaliczam do udanych - i ta ręka Draco, jak nie mogli się złapać... *.*)
3. spojrzenie w epilogu (no kurde, to musieli dać! ahhhhhh wiem, że króciutkie, ale zawsze no!)
O BOŻE ZAPOMNIAŁAM O NAJWAŻNIEJSZYM!
Scena w Pokoju Życzeń. kiedy Harry pyta Draco, dlaczego nie powiedział Belli czy komuś tam, że go ozpoznaje. Że przecież wiedział, że to on. aż się cisnęła odpowiedź Draco 'bo cię kocham, idioto'. :seksi:

nie pamiętam, co jeszcze tam było...

Ale ogólnie wszelkie podteksty Felton/Radcliffe, już nie chodzi mi tylko o HP, są niesamowite. ten wywiad, w którym pokazywali zdjęcia (fotomontaże) Drarry i Felton o tym opowiadał...
dla niedoinformowanych: ŁAPAJCIE <3 (jakoś od 6 minuty jest o Drarry)
everytime you see rainbow, god is having gay sex.
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Miss Black » 28 sie 2011, o 21:18

Miał być pocałunek. Niemal zaklepałam bilety do Londynu. Pfff. Co to za czasy? Już nawet Potterowi nie można ufać! :D
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Kijowa23 » 29 sie 2011, o 14:18

NIKOMU NIE MOŻNA UFAĆ!!
zgadzam się z Kumą w całej rozciągłości, powoli dochodzę do wniosku, ze to moja bratnia dusza. ^^ a filmik, który zapodała, obejrzałam wczoraj wieczorem. :D LOVE IT.
rozmowa w Pokoju Życzeń .... ach! :seksi:
Boku ga sobani iru kara
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Postprzez Nekierta » 30 sie 2011, o 18:53

Jak przeczytałam na początku tego roku chyba, że miał być pocałunek nie mogłam się doczekać premiery. A tu nie doszło do niego!
W kinie piszczałam sobie cichutko, ściskałam dłoń koleżanki, a gdy była scena na miotłach... I na dworcu... I w Pokoju Życzeń... *Rozpływa się* Aach... Czemu tego było tak mało?!
A ja angielskiego uczę się od roku, szczerze nienawidzę, więc.. mógłby ktoś chociaż w skrócie opowiedzieć, co tam mówili w tym wywiadzie? Byłabym wdzięczna.
Obrazek
Nekierta Offline

Postprzez Kuma » 30 sie 2011, o 20:36

Koleś: *ogólnie nawiązuje do tekstów z Draco i Harrym, nie do końca rozumiem*
Tom: Tak. To się nazywa Drarry albo... po prostu Draco i Harry - połączeni. To dość niepokojące. I trzeba też dodać, że to nie są tylko... słowa *?*, ponieważ to się wiąże również z równie niepokojącymi... zdjęciami.
K: Nie prawdziwych zdjęć!?
T: Nie! Yy... ilustracji!
K: Ilustracji! *ui tutaj coś mówi, ze przerobione czy coś tam zdjęcia - żeby wytłumaczyć, ze to nie jest prawdziwe*
T: <potakuje xd>
K: Wydaje mi się, że... mamy kilka takich zdjęć.
T: Nie!
<ludzie biją brawo>
K: No co?
T: Nie!
Drugi koleś: Ja się wręcz modliłem, że jakieś mamy!
K: *coś o tym, czy to było dla tego drugiego kolesia odrażające - te obrazki*
Dk: Nie, właściwie, to... coś w stylu, ze go podniecały czy coś. <po chwili> Żartujesz sobie?
K: Nie masz nic przeciwko... spójrzmy na jedno z nich.
<piski <333> xd
K: Chciałbym zauażyć, ze nawet na tym zdjęciu Draco jest nieszczęśliwy/smutny! <w nawiązaniu do wcześniejszej rozmowy, gdzie gadali o tym, ze Draco zawsze jest w filmach smutny i poważny> Dlaczego Draco nie może się trochę "rozchmurzyć"? ; o
T: Ohhh... nie mam pojęcia, co to jest. <po chwili> Na dodatek... to właściwie moj brat znalazł to zdjęcie. Ustawił sobie na tapecie w telefonie...
K: Nie, nie zrobił tego! ; o
T: Zrobił, naprawdę.
K: Twój brat zrobił coś takiego?!
T: Taaak... Chodził i mówił ludziom, że to on zrobił to zdjęcie i że jest prawdziwe.
K: Coś o tym, że to jest dokładnie to samo, co zrobiłby jego własny brat. Tyle że ze zdjęciem jego i Endiego (tego drugiego kolesia) i chwilę o tym mówią.
<DRUUUGIE ZDJĘCIE <3>
T: tu nie rozumiem, co mówią. ktoś może przetłumaczyć? a Tom mówi coś o tym, ze te zdjęcia go 'ścigają' dosłownie. w sensi e- prześladują
K: A ja nie zamierzam przestać ich pokazywać!
Drugi koleś: ... dlaczego Harry nie zdejmie okularów? (czy coś takiego)
T: Taak, wszystko w okularach. <3

Koniec. Przepraszam, jest penie mega niedokładne, bo sama nie jestem dobra z angola, więc jeśli ktoś mógłby wspomóc xdd
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez byarenlight » 30 sie 2011, o 22:00

Moim zdaniem na uwagę zasługuje ten Andy, czyli gościu po prawicy Toma.
K: *coś o tym, czy to było dla tego drugiego kolesia odrażające - te obrazki*
Dk: Nie, właściwie, to... coś w stylu, ze go podniecały czy coś.

K: Rzuciłeś mi takie spojrzenie pełne obrzydzenia.
Dk: Ono tylko maskowało moje podekscytowanie, że to zobaczę.
(Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać xD)

Przy drugim zdjęciu jest:
T: Dosłownie... na tym. (jakby ktoś wiedział, niech wspomoże, bo nie wiem, co Tom dosłownie zrobił, po angielsku jest: "I literally walked into that one" xD)
Koleś: To wyłącznie twoja wina. Ta. To twoja wina.
T: Nie trzeba wspominać, że te obrazy będą mnie przez chwilę nawiedzać/gnębić.

Drugi koleś: ... dlaczego Harry nie zdejmie okularów? (czy coś takiego)
T: Taak, wszystko w okularach. <3

(I znów przepraszam, że poprawię, ale uwielbiam ten dialog)
Dk: Trudno sprawić, żeby ten Harry zdjął swoje okulary.
T: Wszystko, tylko nie okulary.
- Ty byłaś kiedyś nastolatką. Powiedz, jak mam sobie poradzić z Astor?
- Spróbuj z nią porozmawiać.
- Kiedy ostatnio próbowałem, powiedziała, że mnie nienawidzi i przeniosła się do Orlando.
- To teraz masz drugą szansę. Podziel się z nią czymś... Co robiłeś w jej wieku...
- Zabiłem psa sąsiadów.
- Tego lepiej jej nie mów.
byarenlight Offline

Postprzez Kuma » 31 sie 2011, o 00:44

Yyyyyyh. Jak widać, zjeba*łam sprawę xd przepraszam, dziewczyny ^^"

Bya, dzięęęęęki.
'Dk: Trudno sprawić, żeby ten Harry zdjął swoje okulary.
T: Wszystko, tylko nie okulary.'
oHHHH TOM , WIEM, ŻE TO KOCHASZ ! <3
Obrazek

PS.
Obrazek
Kuma Offline

Postprzez Kijowa23 » 31 sie 2011, o 19:15

byarenlight napisał(a):Dk: Trudno sprawić, żeby ten Harry zdjął swoje okulary.
T: Wszystko, tylko nie okulary.

czy dla Was też to ma drugie dno? :D
Boku ga sobani iru kara
Hana wo sakasete yo
Kijowa23 Offline

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drarrowe dyskusje