Wątki Drarry w IŚ

Dyskusje związane z Harrym i Draco w kanonie i fanonie

Postprzez Nefre » 9 lis 2010, o 16:43

Tak się zastanawiałam ostatnio... Całkiem możliwe, że w IŚ nie będzie tak wiele drarrowych podtekstów jak np. w Więźniu Azkabanu, a z zapowiedzi chyba wynika, że w Pokoju Życzeń Harry nie będzie latał na miotle (ach, cudownie obłapiany przez Malfoy'a) tylko biegł o własnych nogach.
Ale czy możliwe są jakieś sceny, gdy ta dwójka się spotka?
Dla mnie slash jest jak wódka - odurza, można się uzależnić i ma się potem gigant kaca.
Nefre Offline

Postprzez Ew. » 9 lis 2010, o 16:53

Hm, możliwe - albo raczej prawie pewne - że spotkają się w tym momencie, jak Harry był więźniem w Malfoy Manor. I mam nadzieję, że będzie to dość długa scena z ich dwoma w roli głównej <wyszczerz>
Ostatnio edytowano 9 lis 2010, o 22:19 przez Ew., łącznie edytowano 1 raz
"I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end."
Smells Like Teen Sprit, Nirvana
Ew. Offline

Postprzez Miss Black » 9 lis 2010, o 22:11

Ej, właśnie przyszło mi do głowy coś szaleńczo wprost głupiego. Myślicie, że twórcy zdają sobie sprawę z istnienia morza cichych fanek drarry i po cichy będą uprawiać fanseriwis? Ba! Może nawet w ich szeregach zasiada jakaś obłąkana drarrystka, która pokusi się o sabotaż. Jak w Królu Lwie mogli, to czemu nie tu?
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Nefre » 10 lis 2010, o 18:54

Myślę, ze gdyby tak bło to Felton i Radcliffe baliby się na siebie spojrzeć na premierze czy gdziekolwiek, w obawie, że fangirle wedrą się na czerwony dywan i ich zamyziają :lol:
Dla mnie slash jest jak wódka - odurza, można się uzależnić i ma się potem gigant kaca.
Nefre Offline

Postprzez Michiru » 11 lis 2010, o 14:31

Właśnie przed chwilą pisałam o tym w innym wątku... Jasne, że wiedzą, że istnieje coś takiego jak Drarry :mrgreen: Nie chce mi się przepisywać, więc przekleję. Tadam!

Czytałam kiedyś jakiś wywiad z Tomem Feltonem na temat ostatniego filmu. Mówili o tym, że Yates bardzo lubi relację Harro-Draco i że dobrze ją prowadzi i rozwija w filmach. Oczywiście dziennikarka nie mogła się powstrzymać i spytała Toma, co sądzi o Drarry. W dodatku przyniosła mu jakieś zdjęcie-fanart do skomentowania. Cóż, Felton stwierdził, że trudno mu uwierzyć, czego to ludzie nie wymyślą, i w na szczęście delikatnych słowach wyraził zdanie, że to okropne :wink:
"Oh," he says, "oh, god, I missed you so much."
"Did you, now?" Eames asks, his eyebrows going up. Arthur gives him a look, relieved the tension has apparently passed.
"I was talking to the coffee," he sniffs. "You are interrupting our moment."
Michiru Offline

Postprzez Nefre » 11 lis 2010, o 21:01

Brawa dla pani dziennikarki, widać, ze swoja, też bym nie mogła się powstrzymać. A Felton niech się nie wypiera, no :mrgreen:
Nefre Offline

Postprzez Aevenien » 11 lis 2010, o 21:10

Prawda? Aż żałuję, że nie poszłam na dziennikarstwo XD Jakbym tak dorwała Toma i Dana jednocześnie, to by się nawet nie zorientowali, a już by byli zmackowani xD
Z Mackami nie ma żartów :mackigreen:

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Akame » 17 lis 2010, o 22:33

Jak to nie będzie sceny z miotłą... przecież ja czekałam właściwie tylko na nią! Harry wciągający Malfoya i ratujący go i Draco przylegający do jego pleców... Czuję się oburzona i zniesmaczona zmianami!

A co do drarry... Właściwie Daniel jest podejrzany jeżeli chodzi o jego orientację. Gdzieś czytałam, że umawiał się z transseksualistą, poza tym kilka razy mi coś mignęło o facetach. Być może się mylę, ale... dla mnie facet jest bi. A jak jest bi, to jak mógłby przepuścić Feltonowi? ;P
"Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek."
Akame Offline

White Ferret

Postprzez Liberi » 17 lis 2010, o 22:37

.
Ostatnio edytowano 4 gru 2011, o 10:39 przez Liberi, łącznie edytowano 1 raz
Kiedy obgadujesz mnie za plecami, jesteś w idealnej sytuacji, by pocałować mnie w dupę.
Tych, którzy coś do mnie mają, a nie zamierzają oddawać się pieszczotom, zapraszam na PW. ;)
Liberi Offline

Królowa Offtopu

Postprzez Yami » 18 lis 2010, o 08:57

Tamten wywiad był bardzo stary.

Potem był wywiad, w którym Tom opowiadał, że jego brat na na tapecie w komórce zdjęcie/fotomontraż gdzie Harry i Draco się całują. Wtedy mówił, że to straszne.

Ale w tym roku przy kręceniu IŚ pojawił się inny wywiad.
Tom opowiadał o kręceniu sceny w rezydencji Malfoyów.
On i Dan musieli stać bardzo blisko siebie w jednej scenie i że jeszcze trochę i by się pocałowali.
wywiad tutaj: zaczyna się w 2 minucie

Znajoma z fanclubu an DA napisała mi, że jest gdzieś bardzij rozbudowany wywiad gdzie Tom mówi, ze zaczeli sie wygłupiac i udawać że się całują. Na dziś dzień go nie znalazłam.

I był jeszcze jeden gdzie chłopcy obiecali, że dla fanek drarry pocałują się na premierze 2 części IŚ. Ten widziałam, ale został usunięty. Nie wykluczam, że jest gdzieś kopia.
Obrazek
Pottermore- I'm a wizard suck my dick! XD
Yami Offline

Postprzez Aevenien » 18 lis 2010, o 11:47

Zaraz lecę to zobaczyć i hej, jakby się pocałowali na premierze to bym była w siódmym niebie XD
Jak byś znalazła ten wywiad to koniecznie daj znać!

Edit: Ach, mieli przy tym o prawie pocałunku tyle zabawy, jak miło xD
I czemu Tom miał taką okropną koszulę? No naprawdę xD

"Law school," Arthur says. "Law school gets everybody in the head. That's, you know. That's the whole point. Of law school."

Mostly, I exist in a state of denial about the denial. My head is a complex place, okay?
Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Nathali » 18 lis 2010, o 13:42

Yami napisał(a):Potem był wywiad, w którym Tom opowiadał, że jego brat na na tapecie w komórce zdjęcie/fotomontraż gdzie Harry i Draco się całują. Wtedy mówił, że to straszne.

Tutaj jest ten wywiad, a raczej jego fragment, dla zainteresowanych.

Mam nadzieję, że pocałunek na premierze będzie, a nie jakieś obiecanki-cacanki. Tom mógłby się wreszcie przyznać, że między nimi zaiskrzyło, a nie mydli nam oczy. My i tak swoje wiemy xP No, ale i tak już widać spory postęp skoro się dobrze bawili podczas prawie, że pocałunku.

Btw, słyszałam, że producenci nie są zadowoleni z finałowej sceny na peronie i będą kręcić ją jeszcze raz, więc może by się tak sztywno nie trzymali książki i jakąś drarrystyczną scenę extra dodali.
Nathali Offline

Postprzez Aevenien » 18 lis 2010, o 13:51

Aw, wygląda tam jak Draco, a nie jak w poprzednim wywiadzie xD
I jasne jasne, okropne, tylko tak mówi, żeby pozory utrzymać. A brat Toma jest jakimś małym slaszerem, lubię go xD

*mackuje producentów*

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Postprzez Miss Black » 18 lis 2010, o 22:24

(Ómiera uszczęśliwiona) Voldemortist, kochana! Jedziemy do Anglii na premierę. To trzeba zobaczyć na żywo! O, może pokryje się z... No wiesz z czym! Merlinie, wreszcie będzie jeden jedyny autentyk! :twisted:
Hej, ale oni już nie mogą się z tego wycofać, nie? Fanservice to fanservice. Trzeba być profesjonalnym, na Mefistofelesa!

Po zapoznaniu się z materiałem: Boże, nie dość, że Felton ma koszulę w KRATĘ!, to jeszcze łysieje! Widzicie to? W dodatku ma jakieś podejrzanie rude włosy. Mógłby spokojnie grać Weasley'a, jeśli mnie pytać.
CALM YOUR MIND MY FRIENDS AND DON'T BE AFRAID TO DREAM A LITTLE BIGGER!
Miss Black Offline

Pack Mom

Postprzez Aevenien » 18 lis 2010, o 23:22

Jadę w Wami!

Widziałam, że ma dziwne włosy (i brwi!), ale moja podświadomość nie pozwala na połączenie "Draco" i "łysieje" w jednym zdaniu, więc...
O nie, Ruperta nie wykopie nikt, on jest chyba najlepiej dobranym aktorem :D

Aevenien Online

Macki Dalekiego Zasięgu

Następna strona

Powrót do Drarrowe dyskusje